NAČÍTAVAM

Začnite písať

AKČNÉ TIPY EVENTY HANDMADE INŠPIRÁCIE MAGAZÍN

Dizajn Market prekvapí svojou pestrosťou!

Redakcia
Share
Máte radi trhy či pravú slovenskú handmade tvorbu? Pre všetkých, ktorí majú radi kvalitný dizajn a poctivý handmade je tu pestrý Dizajn Market!
Bohatá nádielka štýlových vecí! Pre rojkov aj praktické duše, pre mladých i tých s pribúdajúcimi letopočtami, pre minimalistov aj pre jednorožce. 

Či už hľadáte vianočné inšpirácie alebo máte chuť si len tak vylepšiť deň, u nás nájdete širokú ponuku značiek a výrobkov od kvalitného oblečenia pre deti aj dospelých, cez nápaditú bižutériu, prírodnú kozmetiku, vnímavé hračky až po moderné doplnky do domácnosti.

Prečítajte si aj rozhovor s handmade tvorkyňou Barborou Majerovou

Dizajn Market sa koná počas obľúbeného potravinového trhu, na ktorom môžete nájsť kvalitné a s láskou vytvorené produkty. Na prízemí si môžete vyberať z chutných výrobkov poctivých mäsiarov, zeleninárov, pekárov či cukrárov. A na poschodí zase môžete objavovať kreativitu dizajnérov a handmade tvorcov na Dizajn Markete.

Kedy? 14. decembra, od 09:00 do 15:00 hodiny
Kde? V Starej tržnici na Námestí SNP 25
Za koľko? Vstup voľný!

Tagy
Redakcia
Redakcia

Sme mamy ako ty a podporujeme sa navzájom vo všetkom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Sme inšpiratívny MAGAZÍN a zároveň KOMUNITA akčných mám. Pridaj sa k nám aj ty!

  • 1

Mohlo by sa vám páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *